Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

Do družstev požárního sportu přijmeme chlapce a dívky od 15 let s předpokladem pro sportovní činnost, ochotné a schopné se věnovat nácviku na soutěže v požárním sportu a reprezentace naší vesničky na soutěžích v okolních obcích. K tomu Vám poskytneme veškeré vybavení našeho sboru, oblékneme Vás do nových soutěžních dresů s názvem a znakem našeho sboru a nebudou chybět ani hasičské přilby. S taktickou přípravou a praktickým výcvikem Vám ochotně pomohou členové našeho sboru.

Pokud Vás tato nabídka zaujala tak nás neváhejte kontaktovat! Můžete tak učinit buď dotazem přímo zde na stránkách nebo napsáním na e-mail sdhsvinny@seznam.cz, nebo se osobně zkontaktovat přímo s některým z členů SDH Svinný nebo ještě lépe s někým z výboru SDH Svinný. Případným novým zájemcům o členství v SDH Svinný jsou dveře vždy otevřeny.

 

Co od Vás budeme požadovat:

 

1.      stát se členem SDH Svinný

2.     ochotu a schopnost věnovat čas nácvikům (asi 2-3 hodiny odpoledne především o víkendech mezi květnem a srpnem). Četnost nácviků bude záležet na dohodě členů družstva jak budou mít volno.

3.      smysl pro humor

4.      schopnost týmové práce a mít týmového ducha

5.      ochotu reprezentovat SDH Svinný na soutěžích v požárním sportu

6.      zručnost a něco málo síly

7.      aktivní účast na akcích sboru

8.      ochotu naučit se něco o požární ochraně

 

Na oplátku Vám nabízíme:

 

1.      užití spousty legrace při nácviku i na soutěžích

2.      smysluplné strávení volného času

3.      poznání nových přátel

4.      být „při tom“ když se něco ve vsi děje

5.      možnost realizace různých zájmových kroužků pod záštitou SDH Svinný

6.      naučení se základů požární ochrany

 

Členové sboru se dále aktivně podílejí na pořádání kulturních a zábavních akcích v obci, pořádají např. netradiční soutěž a dětský den. Zúčastňují se soutěží v požárním sportu v rámci okrskových soutěží, kde ale zatím nedosahují velkých úspěchů. Třeba se podaří právě Vám a Vašemu družstvu protlačit SDH Svinný na přední příčky soutěží! K tomu Vám budou nápomocni všichni členové našeho sboru!!!

 

Pokud ještě pořád váháte zda nás kontaktovat, tak pro inspiraci se podívejte na těchto stránkách v rubrice Oblíbené odkazy na FOTKY Z AKCÍ 1-3, kde najdete fotografie a videa z našich účastí na různých akcích ať už hasičského nebo nehasičského charakteru.

 

V rubrice Historie sboru se můžete dočíst o všem co se u našeho sboru za více než 100 let jeho trvání událo a jak jako jediná společenská organizace vyvíjí svou činnost dodnes.

 

A teď už necháme na Vás jak se rozhodnete...    

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář